بازدید :مرتبه
تاريخ : یکشنبه ۱۳۹۱/۰۴/۲۵

GOLD Edition

Microsoft Flight Simulator X GOLD Edition


 دانلود شبیه ساز پرواز نسخه طلایی.

طبق تحقیقات انجام شده توسط پایگاه فرا تخصصی شبیه ساز پرواز، این نسخه از شبیه ساز تلفیقی از نسخه Deluxe Edition و Acceleration Expansion Pack هستش. بسته ای که شرکت مایکرو سافت تحت عنوان Microsoft Flight Simulator X Gold Edition ارائه کرده حاوی سه عدد DVD 4.7GB بودش که دو عدد آن دیسک 1 و 2 نسخه Deluxe و دیگری دیسک Acceleration Expansion Pack هستش.


برچسب‌ها: دانلود شبیه ساز پرواز, FSX, Gold

ادامه مطلب...
ارسال توسط کاپیتان
بازدید :مرتبه
تاريخ : جمعه ۱۳۹۰/۰۴/۲۴
 
Microsoft Flight Simulator 2004


ادامه مطلب...
ارسال توسط کاپیتان
بازدید :مرتبه
تاريخ : پنجشنبه ۱۳۹۰/۰۴/۲۳
 
Microsoft Flight Simulator X Acceleration Expansion Pack
PC Game | Genre: Simulation
 
The Flight Simulator X Acceleration Expansion Pack delivers an all new thrilling multiplayer race mode, new action-packed missions, and even more new content!
Challenge friends in the new racing mode, or test your flight skills in the 20 new missions like being a NASA test pilot, performing search and rescue on an ocean liner, or navigating a whiteout blizzard in the backcountry. Also included are six new scenery maps including the famed Red Bull Air Race courses, and three new planes such as the F/A-18A Hornet, EH-101 Helicopter and P-51D Mustang.

برچسب‌ها: دانلود, شبیه ساز پرواز, FSX, FS9

ادامه مطلب...
ارسال توسط کاپیتان
بازدید :مرتبه
تاريخ : پنجشنبه ۱۳۹۰/۰۴/۲۳

Deluxe Edition

Microsoft Flight Simulator X Deluxe Edition

 

حکمت نسخه ی دلوکس رو فقط خود مایکروسافت میدونه.

فرقش با نسخه ی معمولی اینه که تعداد هواپیما ها بر خلاف نسخه ی معمولی (بدون ACC) که 18 تا هستش تو این نسخه 24 عدد هست.

تعداد فرودگاههای با کیفیت و دقیق تو نسخه ی دلوکس 45 فرودگاه هست که تو نسخه ی معمولی 40 تا هستش و تعداد شهرهای با کیفیت تو نسخه ی دلوکس 38 شهر هست که نسخه ی معمولی فقط 28 شهر داره.

با این حساب متوجه شدید که نسخه ی دلوکس کمی بهتره از نسخه ی معمولی.


برچسب‌ها: FSX Deluxe

ادامه مطلب...
ارسال توسط کاپیتان
بازدید :مرتبه
تاريخ : پنجشنبه ۱۳۹۰/۰۴/۲۳
 
Microsoft Flight Simulator X Orginal
 
نسخه flight simulator x
 
علاقمندان به پرواز و خلبانی در سرتاسر دنیا مطمئنا با بازی فوق العاده کمپانی مایکروسافت در این زمینه با نام Flight Simulator آشنا هستند. پس از گذشت چند سال سرانجام نسخه ی جدید این بازی فوق العاده که تبلیغات گسترده ای نیز در طول سال بر روی آن صورت گرفته بود، عرضه شد .گرافیک بالا، صدایی فراگیر، محیطی زیبا و حقیقی و بسیاری ویژگی های عالی دیگر در این بازی بسیار حجیم گنجانده شده است . لازم به ذکر است که این بازی پرطرفدار و حرفه ای در بسیاری از آموزشگاههای پرواز در دنیا برای تست خلبانی و گرفتن آزمون های پرواز و شبیه سازی محیط واقعی آسمان و کمپنترل هواپیما مورد استفاده قرار می گیرد. Microsoft's Flight Simulator X حاصل تلاش 25 ساله متخصصان این فن است و توانست پس از عرضه نمره ی عالی و فوق عالی را از بسیاری از وب سایتهای نقد بازی دنیا از آن خود کند . جالب است بدانید که نسخه ی X از این بازی حجیم و قدرتمند در قالب دو دی وی دی عرضه شده که نشان از گستردگی فراوان آن دارد .


ادامه مطلب...
ارسال توسط کاپیتان

اسلایدر

دانلود فیلم